پیشگیری و بیماری

روش استفاده از کیسه آبگرم

روش استفاده از کیسه آبگرم

در این پست قصد داریم شما را با روش استفاده از کیسه ابگرم و نکات استفاده از آن آشنا کنیم. هم چنین شما میتوانید انواع کیسه آبگرم و لیست قیمت های آن را از قسمت پک سرد و گرم مشاهده کنید.

ادامه مطلب

درمان دیابت

آنچه همه در مورد دیابت باید بدانند

کنترل دقیق قند خون در جلوگیری و درمان دیابت بسیار تاثیر گذار است، بیمارانی که کنترل قند خون روزانه آنها بسیار حیاتی است مثل افرادی که مکرراٌ افت قند خون دارند ، کسانی که انسولین تزریق می کنند ،

 ادامه مطلب

فواید بخور سرد و جلوگیری از سرما خوردگیتاثیر بخور سرد در سرما خوردگی

با شروع فصل سرما پایگاه سلامت دکتر مهندس برای جلوگیری از سرماخوردگی، گلو درد و خشکی بینی بخور سرد را به شما پیشنهاد میکندزیرا مرطوب نگه داشتن مجرای تنفسی از فواید بخور سرد می‌باشد

ادامه مطلب

ویژگی های کفش مناسب

به طور کلی کفش های طبی ارتوپدی به کفش هایی اطلاق می شود که برای اصلاح تغییر شکل پا و کمک به راه رفتن بیمار تجویز می شود.  کفش های طبی تجاری که در بازار و بدون نیاز به نسخه پزشک فروخته می شود

ادامه مطلب

روش های فوری درمان زخم های دیابتی

روش درمان فوری زخم های دیابتی

تیم پزشکی دکتر مهندس روش های جدید درمان زخم های دیابت را به افرادی که دچار دیابت هستند  پیشنهاد میکند و آرزوی سلامتی شما دوستان عزیز را دارد. محصول جدیدی به نام پوست مصنوعی تولید شده است که یکی از روش های فوری درمان زخم های دیابتی است.

ادامه مطلب

رازهای سرما خوردگی

دستمال‌های سفید و دماغ‌های قرمز و عطسه‌های پیاپی؛ بهار و پاییز برای خیلی از ما اینگونه آغاز می‌شود. سرما خوردگی اولین هدیه فصل تازه به ماست. اما گاهی نمک این هدیه بیش از اندازه شور می‌شود، آنجاست که درد شدید عضلات و کوفتگی و سرفه‌های خشک و گلوی دردناک به سراغ ما می‌آید، 

ادامه مطلب

فواید استفاده از قوزبند

آیا شما فواید استفاده از قوزبند های طبی را میدانید ؟ چرا باید از قوزبند های طبی استفاده کنیم ؟ برای چه کسانی خرید قوزبند های طبی و استفاده از آن ها ضروری می باشد ؟

ادامه مطلب

راهنمای خرید فشار سنج

انتخاب بین فشارسنج دیجیتال، عقربه ای و یا جیوه ای تقریبا دغدغه ای است که اغلب مصرف کنندگان با آن روبرو هستند.اصولا به دقت فشارسنج دیجیتال شک میکنند، از سنگین بودن فشارسنج جیوه ای نالانند و طرز کار با فشارسنج عقربه ای اشخاص را عاصی کرده است.

ادامه مطلب

آنچه در مورد فشار خون باید بدانید

فشار خون را قاتل خاموش می گویند، چرا که اکثرا هیچ علامتی ندارد، فشار خون یکی از بارزترین بیماریهای کشنده بوده که در ظاهر بی خطر است وتا زمانی که اندازه گیری نشود اطلاعی از بالا بودن آن نبوده تا اینکه صدمات جبران ناپذیری بزند .

ادامه مطلب

کفش پاشنه بلند نپوشید

خیلی از خانم ها طرفدار سر سخت انواع کفش پاشنه بلند هستند اما ، آیا از عوارض پوشیدن کفش پاشنه بلند و آسیب های جدی که به بدن شما وارد میکند اطلاع دارند؟آسیب های جدی پوشیدن کفش پاشنه بلند : ….

ادامه مطلب

مقابله با آلودگی هوا در منزل

مقابله با آلودگی هوا در منزل

.کارشناس ارشد محیط زیست گفت: استفاده از ماسک، نخوردن غذاهای چرب، نوشیدن آب زیاد، مصرف سبزیجات و لبنیات استفاده از بخور سرد ازجمله مواردی است که برای مقابله با آلودگی هوا در منزل میتوان به آن اشاره کرد…..

ادامه مطلب

بهترین و موثرترین روش درمان میگرن

بهترین و موثرترین روش درمان میگرن

میگرن یکی از درد هایی است که امروزه بسیاری از مردم به آن مبتلا میشوند که درمان آن همیشه با استفاده از دارو میسر نیست. وقتی سر درد به سراغ فرد میاید. بهترین و موثرترین روش درمان میگرن تسکین درد است.

ادامه مطلب